Özel Portföy Yönetimi

Global piyasalarda yaşanan hareketlilik, ülkemizde gerçekleşen siyasi ve ekonomik gelişmeler, doğru bilgiyi doğru zamanda kullanan, profesyonel iş bilgisine sahip, yatırım felsefelerini performansları ile kanıtlamış uzman kuruluşlara olan ihtiyacı artırmıştır. Bu ihtiyaçtan hareketle, Vakıf Portföy Yönetimi; üst gelir grubu bireylerin ve kurumların bu ihtiyaçlarına cevap veren portföy yönetim hizmetini sunmaktadır.

Bireysel ve kurumsal özel portföy yönetiminde portföyler, yatırımcıların beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, yatırım fonları, hisse senedi ve sabit getirili menkul kıymetlerden oluşturulur.

Vakıf Portföy Yönetimi, yatırımcıların risk duyarlılığı, ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alır ve her bir yatırımcı profiline uygun ayrı bir portföy geliştirerek hizmet verir.

Yatırımcılarına maksimum hizmet vermeyi hedefleyen Vakıf Portföy Yönetimi profesyonel yönetim, kişiye özel bilgilendirme, güvenli bireysel saklama ve vergi yönetimi konusundaki uzmanlığıyla yatırımcıların portföylerini en avantajlı koşullarla yönetmeyi ilke edinmiştir.